استارتاپ اگرینیتو فعال در تیم شتابدهنده کشاورزی IBC با همکاری 20 نفر از متخصصین در امور مختلف فعال در این زیست بوم همواره در کنار شماست. مهمتر از این، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار بخشیده است. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت، عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و بهره گیری از محیط غنی و علمی مرکز نوآوری تعاون همگی باعث می شوند تا بتوان به اگرینیتو بعنوان یک بستر غنی از انواع خدمات قابل ارائه در حوزه کشاورزی استفاده نمود.
با عنایت به لزوم حصول اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده توسط کاربران و جلوگیری از سوء استفاده ما استفاده از تمامی خدمات سایت را مشروط به ثبت نام در سایت نموده ایم تا تمامی کاربران در سراسر کشور با خیالی آسوده بتوانند در بستری مطمئن داد و ستدهای خود را داشته باشند.
بله شما میتوانید در هر لحظه از زمان وارد سایت شده و برای سفارش های موجود (اعم از خرید یا فروش) پیشنهاداتی را ثبت نمایید. طرف مقابل نیز به محض دریافت پیام شما قادر به پاسخ خواهد بود. در نهایت پس از توافق نهایی در هر ساعت از شبانه روز باقی مراحل در ساعات کاری و اسرع وقت (حداکثر 8 ساعت پس از تأیید نهایی جهت معامله)، توسط همکاران ما پیگیری شده و با شما تماس گرفته خواهد شد.
خیر امکان معامله تنها توسط اشخاص حقیقی و بصورت مستقیم توسط کاربر وجود دارد.
تمامی امکانات در پروفایل شما مُهَیا شده است. با مراجعه به بخش «معاملات» موجود در پروفایل شما میتوانید لیست تمامی مذاکرات و سفارشات خود را بهمراه آخرین وضعیت آنها مشاهده فرمایید.
بستر قدرتمند اگرینیتو این امکان را به شما می دهد تا از میان انبوهی از عرضه کنندگان محصولات کشاورزی مورد نظر خود را تأمین نموده و در صورت عدم موجود بودن موارد، شما میتوانید از طریق ثبت سفارش خرید (تقاضا) نیازمندی خود را در سایت ثبت نمایید. به محض ثبت آگهی توسط شما در کوتاه ترین زمان ممکن عرضه کنندگان از طریق سایت با شما تماس خواهند گرفت.
مادامی که شما مشغول مذاکره با طرف مقابل (خریدار یا فروشنده) هستید در هر لحظه قادر خواهید بود تا این مذاکره را خاتمه دهید.
بله قطعا شما قادر خواهید بود از طریق روش های مختلف با تیم بازرگانی و پشتیبانی فروش ما تماس حاصل فرمایید.
از آنجائیکه تمامی معاملات پس از مذاکره طرفین انجام میپذیرد، عدم موجودی و یا موارد مشابه طی این فرایند مشخص و توافق صورت خواهد پذیرفت.
عموما در فرایند خرید سایت پس از مذاکرات و توافق اولیه نمونه محصول اولیه توسط فروشنده ارسال شده و پس از حصول اطمینان معامله صورت میپذیرد.
شما میتوانید در ساعات اداری طی تماس با واحد بازرگانی شرکت سفارشات خود را اعلام نمایید.
تمامی معاملات تا سقف 200 میلیون تومان از طریق درگاه پرداخت آنلاین اگرینیتو با تمامی کارتهای عضو شبکه شتاب امکان‌پذیر خواهد بود. برای مبالغ بیش از سقف تعیین شده واحد مالی اگرینیتو با شما تماس خواهد گرفت.
تمامی جزئیات اعم از نحوه و هزینه ارسال طی مذاکرات طرفین عنوان، بررسی و مورد توافق قرار خواهد گرفت.
شما میتوانید با استفاده از کارت تمامی بانک های عضو شتاب در سایت اگرینیتو پرداخت اینترنتی داشته باشید.
شما میتوانید سفارش را در محل خود یا محل فروشنده تحویل بگیرید. تمامی مسائل مرتبط با ارسال و تحویل کالا طی مذاکرات و تعامل طرفین مطرح و مشخص خواهد شد.
شما پس از ثبت نهایی و دریافت سفارش بسته به نوع محصول یک بازه زمانی مشخص فرصت خواهید داشت تا تأیید یا عدم تأیید خود را اعلام فرمایید و در صورت عدم ثبت بازخورد پس از گذشت زمان مقرر، اگرینیتو موضوع معامله را تأیید شده تلقی خواهد نمود. توجه داشته باشید در صورت تأیید نهایی خریدار، مبلغ به حساب فروشنده واریز خواهد شد.
تمامی کالاهایی که فروشندگان قصد عرضه فوری در حداقل زمان ممکن با هزینه کمتر از عرف آنها را داشته باشند در این قسمت نمایش داده خواهند شد. بدیهی است این محصولات با قیمت مناسب تری در اختیار خریداران قرار خواهند گرفت.
قیمت محصولات در سایت اگرینیتو عمدتا به صورت توافقی بوده و طی مذاکرات طرفین خریدار و فروشنده تعیین خواهد شد.
تمامی امکانات در پروفایل شما مُهَیا شده است. با مراجعه به بخش «سفارشات» موجود در پروفایل شما میتوانید لیست تمامی مذاکرات و سفارشات خود را بهمراه آخرین وضعیت آنها مشاهده فرمایید.
جهت تبلیغات و امور مربوطه شما میتوانید طی ورود به بخش «تماس با ما» فرم مربوطه را تکمیل فرموده و یا از طریق شماره های تماس موجود موارد خود را مطرح فرمایید.
ادامه فرایند خرید